wtorek, 30 września 2014

Magiczna niedziela...

w Magicznych Ogrodach w Janowcu pod Puławami.
Miejsce urocze - wielka posiadłość, zmieniona w ogrody, obsadzona pięknymi roślinami, z ciekami wodnymi, różnymi stworami i atrakcjami dla dzieci.
Pojechaliśmy tam z Szymonem w ostatnią niedzielę, jako, że obiecałam sobie i swojemu Synkowi, że jeden dzień weekendowy będziemy spędzać co tydzień gdzieś poza domem, żeby mieć czas tylko dla siebie, bez przeszkadzaczy w postaci tv, komputera, laptopa, starszego rodzeństwa itp.
Mój wybór padł na to miejsce po rekomendacji Znajomej i z powodu pięknej pogody. Przejechanie 140 km w czasie 2 godzin nie było problemem i mieliśmy możliwość naocznie przekonać się, jak jest w Magicznych Ogrodach.
A jest ładnie - teren zadbany, czysto, jesiennie zabarwiona roślinność. Do tego liczne niespodzianki i atrakcje dla dzieci - place zabaw, kolejka do Krainy Bulwiaków w Kwiatowej Dolinie(dzieci do lat 4 mogą jechać z opiekunem, starsze jadą same), Marchewkowe Pole, Drzewo Skrzata, Zaczarowane Drzewa, Krasnoludzki Gród. 
Nie jest to może miejsce powalające na kolana, ale bardzo ładnie położone i czas tam spędzony jest zdecydowanie czasem odpoczynku.
A jak było, niech zobrazują zdjęcia (uwaga ! dużo, oj dużo zdjęć ;-)

Polecam Wam wyprawę do Magicznych Ogrodów - może będziecie w okolicy i wstąpicie tam przy okazji. Naprawdę warto. My spędziliśmy tam sporą część dnia i tylko długość drogi powrotnej wygnała nas stamtąd około 15.00. Szymi był z tego powodu niepocieszony, więc pewnie tam jeszcze kiedyś wrócimy :-)

4 komentarze:

  1. Jak tam pięknie, podejrzewam że nie tylko na dzieciach robi wrażenie :) niedawno przejeżdżałam obok i zastanawiałam się cóż takiego kryje się pod tą nazwą.

    OdpowiedzUsuń
  2. To koniecznie zajrzyj, będąc tam kolejny raz :-)

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za wszystkie komentarze :-)