czwartek, 30 maja 2013

Słodkie lenistwo...

bo chyba sobie zasłużyłam ;-)
Było więc ZOO z ukochanymi przez Szymka żyrafami, cudną kózką i pięknymi liliami przed pawilonem z gorylami i szympansamibyły lody i mina pełna szczęścia

Udało się również wykończyć Entrelac, który zasiedział mi się na drutach.W zapasach pufowych kolejne Dropsy czekają na swoją kolej, ale chyba najpierw chwycę się za zaległego Aniołą klockowego, bo czas goni i zaczyna się robić późno.
A dziś jeszcze kino - jak ja kocham wolne dni :-)

8 komentarzy:

 1. Kochana, nic tylko pozazdrościć!!! U mnie pogoda do bani , tylko dzierganie mi pozostało!!! Wolałabym z moją Młodą pojeździć na rowerze, albo co....Entrelac jest zabójczy, w kolorach ,które bardzo lubię !!! Pozdrawiam serdecznie !!!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. U nas, mimo zapowiedzi, pogoda wytrzymała do tej pory bezdeszczowo. Rower planuję jutro, a może i w sobotę ruszę na jakąś dłuższą przejażdżkę - zobaczymy co nam weekend pogodowo przyniesie.
   Entrelac mój-ci-on i już czekam na chłodniejsze dni, bo kooory takie to i ja kocham. Następny będzie w pudrowym różu z odmieszką fioletu.

   Usuń
 2. Słodkie lenistwo? Nie znam tego zwrotu :-P
  Ogród (ten prawdziwy, nie zoologiczny) jest bezwzględnyi wymagający absolutnego poświęcenia. Ale ja go kocham! I uwielbiam się urobić po pachy. Hmmm... Może to jest właśnie moje słodkie lenistwo? :-D
  A tak przy okazji to poproszę o kopa w dupsko, bo mam entrelaka skończonego jakoś tak ze trzy tygodnie temu, tylko ciągle nie sfoconego... :-D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A ja poznałam, hcoć ogród zaprasza do odpoczynku wśród chwastów ;-)I w odpowiedzi na prośbę kopię w tą chudą delikatnie.

   Usuń
 3. Fajną wycieczkę sobie zrobiliście :). Aż zazdroszczę pogody. U mnie zimno i leje prawie bez przerwy :(. Nawet teraz siedzę przy włączonym świetle, bo ciemno w pokoju. Jak tak dalej pójdzie to zacznę znowu dziergać wełniane skarpety ;).
  Chusta wyszła cudnie!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. U nas dziś przyszły deszcze przelotne, ale i słońca nie brakowało, więc udało mi się ogarnąć ogródek :-) Chusta czeka na większe chłody - oby do jesieni.

   Usuń
 4. Chusta śnić mi się będzie, doskonała robota!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Oj tam, dasz radę taką dziergnąć :-)

   Usuń

Dziękuję za wszystkie komentarze :-)