piątek, 9 grudnia 2011

Świetlicowe twórczości różne...

bo dużo się działo od czasu ostatniego wpisu traktującego na temat naszych poczynań - więc proszę się przygotować, bo będzie długo. Herbatka jest ? Kanapeczka jest ? No to ruszamy ;-)
Tak więc robiliśmy wydrapywanki w rysunkach z kredek świecowych

 Mieliśmy małych Gości z Klubu BibliotecznegoZapakowaliśmy kilka słoików jabłkowych odcisków, niektórym wyszły konfitury.Powstały piękne liście haftowane

Bawiliśmy się w "Raz, dwa, trzy, baba Jaga patrzy..."Graliśmy we własnoręcznie zrobioną grę "Rybki" - pomysł zaczerpnięty od Mysek

Ponieważ wielkimi krokami zbliża się zima i Święta Bożego Narodzenia, zabraliśmy się za tworzenie ozdób choinkowych i nie tylko.
Powstały gwiazdybombki

pawie oczkaPrzypomnieliśmy sobie, jak wygląda świat w zimowej szacie.Zajęliśmy się również stroną muzyczną - ozdabialiśmy własne grzechotki z puszek, a potem stworzyliśmy własny zespół i uczyliśmy się piosenki "Wołek i osiołek"

No i zaczęliśmy przygotowania do karnawału - na pierwszy ogień poszły buzie - powstały piękne makijaże


Jak widać, czas biegnie nam szybko na pracy i zabawie. Mam nadzieję, że dzieci bawią się równie dobrze, jak ja.
W przyszłym tygodniu na warsztat idą anioły - makaronowe, krepinowe i może jeszcze jakieś. Gliniane główki uturlane- teraz czekają na kaloryferze na poniedziałek :-)

3 komentarze:

  1. Super! Nieustająco podziwiam! Widać, że te dzieciaki Cię pokochały! ulach

    OdpowiedzUsuń
  2. Hm, może do miłości to nam jeszcze trochę zostało, ale znamy się i lubimy (przynajmniej ja bardzo lubię te "moje" Dzieciaki). A efekty Ich pracy za każdym razem mnie zachwycają - są bardzo twórczy i pomysłowi.

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za wszystkie komentarze :-)