niedziela, 19 maja 2013

Mała odmiana...

bo wciąż w tematyce komunijnej, ale w innych tonacjach kolorystycznych (choć od różu raczej nie odpoczniecie, patrząc na to, co na mym stole poleguje ;-).
Tym razem wykonałam exploding box i kartkę w torebce dla tego samego chłopca - Franka. 


Zamawiająca osoba poprosiła o duży umiar w ozdobach, co by było elegancko, ale skromnie.
Do wykonania pudełka i kartki użyłam, jak zwykle, papiery z Galerii Papieru i motywy z Wycinanki i Skrapińca, oraz skorzystałam z freebies Joli.

Dodatkowo miałam zrobić drobiazg dla siostry przyszłego Komunisty - Marysi i specjalnie dla Niej powstała taka oto bransoletka, zapakowana w pudełeczko z okienkiem.
Bransoletka wykonana z TOHO11 w kolorach Metalic Hematite, Opaque-Frosted Cherry i Opaque-Lustered White, zawieszka kwiatuszkowa wieńczy dzieło.
Pudełko ozdobione papierami z serii Kapuśniaczek z GP.

No to Wy sobie pooglądajcie, podzielcie się opiniami, a ja się oddalam do kolejnych wyzwań :-)

6 komentarzy:

  1. Komunijny komplet śliczny, eleganci, no i ... niebieski ;)). Moje oczy zdecydowanie bardziej lubią ten kolor :)).
    Bransoletka też bardzo ładna, a opakowanie zrobiłaś do niej świetne. Siostra komunisty z pewnością będzie szczęśliwa po otrzymaniu takiego prezentu :).

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Właśnie - najwyższa pora odpocząć od różu. A jak przejdzie czas Komunii, to marzy mi się pójście w zupełnie inne kolory i realizacja scrapowych zamierzeń, które mam w planach już od jakiegoś czasu. Mam nadzieję, że powyższe drobiazgi trafią w gusta. Ja jestem w każdym bądź razie zadowolona :-)

      Usuń
  2. Przepięknie...;)na pewno... pamiątka zostanie na długi czas i będzie przypominać o tym wyjątkowym dniu jakim jest I Komunia Święta.

    OdpowiedzUsuń
  3. Żeby choć można było coś skrytykować;) Ale wszystko takie piękne, że nie ma się do czego przyczepić;) A ten pomysł na bransoletkę w takim czadowym pudełku - wypas:)))

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. :-) do kompletu do bransoletki robię właśnie opaskę.

      Usuń

Dziękuję za wszystkie komentarze :-)